Szybki kontakt: +48 607 696 859
 
 
  
 
 
 
 
 


Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
FIRMY I PORTALE


                                     ABICOR BINZEL   


Niemiecka firma specjalizująca się w sprzedaży min. uchwytów spawalniczych wysokiej jakości posiadająca oddziały na całym świecie.                                                  ERGOM   


Firma ZAE ERGOM powstała w 1989 roku w Łodzi. Przedmiotem jej działalności jest produkcja i dystrybucja osprzętu elektrotechnicznego. Ergom posiada dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży- liczne magazyny na terenie całej Polski (jednym z nich jest P.H.U ELHURT) Firma Ergom realizując swoją politykę szczególną uwagę zwraca na jakość, rozwój i inwestycje.

                                                       ESAB   


Firma ESAB powstała w Szwecji w roku 1904. W Polsce działa od kilkunastu lat.  Dzisiaj firma ESAB produkuje materiały i urządzenia spawalnicze obejmujące praktycznie wszystkie procesy spawania i cięcia, a także ich zastosowania. Niemal sto lat bezustannych badań, postępu i produkcji uczyniło firmę ESAB światowym liderem w dziedzinie spawania i cięcia, a także międzynarodowym dostawcą produktów, wiedzy technologicznej i usług, z którym żadna inna firma nie może się równać.

                                            EBM PAPST    


EBM PAPST to wiodący producent min. techniki wentylacyjnej na świecie zatrudniający 10.000 osób w większości krajów świata. W skład tego międzynarodowego koncernu wchodzą firmy ( ebm-papst St. Georgen GmbH i ebm-papst Landshut GmbH ).                                LINCOLN ELECTRIC   


Od 18 stycznia 2002 roku firma BESTER S.A. należy do amerykańskiego koncernu LINCOLN ELECTRIC, jednej z największych korporacji spawalniczych. Lincoln Electric światowy lider w dziedzinie spawalnictwa zatrudnia obecnie 7000 pracowników na całym świecie. Obecnie BESTER jest czołową i znaną polską firmą produkującą maszyny i urządzenia spawalnicze. Zatrudnia około 500 osób, a 40% jego obrotów stanowi eksport. BESTER to historia polskiego spawalnictwa. Historia ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem przyczynili się do dorobku firmy, założonej w 1946r., w Bielawie.


                                                  MESSER    


Firma Messer Polska należy do światowego koncernu Messer Group GmbH, działa na rynku Polskim od 1992 roku z centralą w Chorzowie. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja gazów technicznych, specjalnych, spożywczych i medycznych. Firma posiada odziały w Warszawie, Policach, Poznaniu i Środzie Śląskiej. Dystrybucja dodatkowo odbywa się za pośrednictwem sieci 90 punktów sprzedaży zlokalizowanej w całej Polsce.


                                                       TIGER   


TIGER jest jednym z największych Czeskich producentów techniki spawalniczej. Od samego początku zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą techniki spawalniczej łącznie z wyposażeniem dla spawalnictwa.
Spawarki marki Tiger są od roku 2007 przeznaczone na eksport, gdzie notują duże powodzenie, dlatego ich dystrybucja rozszerzona została na słowacki i polski rynek. znajdziesz nas na największych portalach branżowych

                                              

sprawdź poniżej   
metale org                          
spawalnictwo
4 metal
spawacz

 

 

Foto


 

 


Przedsiębiorstwo
Handlowo-Usługowe Elhurt
Mariusz Przybyłko
ul. Torowa 4, 45-073 Opole
tel. +48 77 45 32 194
NIP 754-138-79-71


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA